Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatat, spalat, detasat pete, improspatat, apretat, calcat si ambalat produse textile. Curatare/spalare costum popular sau articole costum popular dama/copil: ie- 8,5 lei, ilic-8,5 lei, fota cu poale- 5,5 lei, valnic- 8,5 lei, marama/esarfa- 3 lei. Curatare/spalare costum popular sau articole costum popular barbat/copil: pantalon- 7,5 lei, vesta- 8,5 lei, camasa/camasa cu poale- 8,5 lei, fusta- 5,5 lei.
- Număr anunț
- DA25111564
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CLEAN VULTURUL S.R.L. (CUI 40474283)
- Cod CPV
- 98310000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare atribuită
- 10.080 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.