Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI***DEZOSAT AVI-TOP(TAVITA) 5KG X 16.4220 COPANELE VRAC(10KG)(12KG) 10KG X 6.6880 OUA ROMANIA CAL I 60BUC X 0.4495 LAPTE LA DORNA 1L 4BUC X 3.7614 HG GEM PORTOCALE 340GR 12BUC X4.2201 PATE 120GR BUCEGI 60BUC X 2.3761 ZAHAR 1KG AMBALAT CORONITA(10) 10PUNG X 2.4678 CEAI EKOLAND GRANULAT 12BUC X4.1284 CEAI CELMAR FRUCTE PADURE 12BUC X 2.3853 CEAI CELMAR MACESE 12BUC X2.2018 ARDEI IUTI RAURENI 280GR(6) 12BUC X4.3027 MARGARINA HOLLAND 500G(24) 5BUC X 2.9266 MARGARINA UNIREA 250GR(40) 5BUC X2.1009 CORN 7DAYS 65GR(30/BAX)OLALA 60BUC X 1.4862 BISCUITI TEMPO 54GR(30/BC)** 60BUC X 0.7798 BATON CIOCOLATA ROSHEN 43GR(30) 60 BUC X 0.9082 BANANE 2,30KG X 6.1467 PORTOCALE CAL I GRECIA 3,60KG X 3.4862 HG CASTRAVETI 4,25L(2,20KG)(2) 6BUC X19.7247 NAPOLITANE SOPHIA 100GR(24) 48BUC X 0.8440 NAPOLITANE MOTTO 34GR(20) 40BUC X0.7798 PRAJITURA MAGURA(20)(30) 20BUC X 0.8165 COZONAC CASA NUCI+CIOCO 550GR 2BUC X11.8348 CHEC DE ACASA MARMORAT 450GR 2BUC X8.6238 CLEMENTINE CAL I GRECIA 2,25KG X 5.9541 ALCOOL SANITAR VORONA 500ML(12) 12BUC X3.016

Număr anunț
DA25125313
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104,28 RON
Valoare atribuită
1.104,28 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104,28 RON

din 1.104,28 RON estimat