Atribuită
Cumpărare directă
NrCrt Marfa UM CANT 1 Sunca Piept Pui 2 kg Kg 6,21 2 Salam Victoria Kg 3,41 3 Muschi File Afumat Kg 3,12 4 Oua consum Buc 30 5 UNT DE MASA 65% 200 gr Buc 12 6 Pulpa pui dezosata congelata Kg 20,3 7 Piept pui dezosat fara piele congelat Kg 18,4 8 Kaizer vrac Kg 2,58 9 Branza proaspata de vaci Kg 2 10 Smantana 900 gr-20 % grasime Buc 8 11 Cabanos colet 2.5 kg Kg 1,98 12 CASCAVAL Kg 1,94 13 Ficat pui refrigerat Kg 4,46 14 CEAFA FARA OS congelata Kg 6,45
- Număr anunț
- DA25111809
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,29 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.