Atribuită Cumpărare directă

SINA DE GHIDAJ 45CM 18'' 1,5MM 3/8''188SFHD009 1BUC X 100.0000 PILA ROTUNDA 5,2MM KT76873 4BUC X 5.4622 PILA ROTUNDA 5,5MM OREGON 70502 2BUC X 6.6387 ULEI AMESTEC DOLMAR 2T SINTETIC 1L 5BUC X 16.7227 BUJIE HUSQVARNA 577484001 1BUC X 10.5042 FILTRU BENZINA MOTOFIERASTRAU 1BUC X 4.1176 LANT 3/8'' 1,5MM POWERCUT 45CM 18''1,28M 4BUC X 71.4286

Număr anunț
DA25119399
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,07 RON
Valoare atribuită
519,07 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,07 RON

din 519,07 RON estimat