Atribuită Cumpărare directă

Motorina euro 5 cu acciza - 1050 litri benzina fara plumb - 25 litri

Număr anunț
DA25101912
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.373 RON
Valoare atribuită
5.373 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.373 RON

din 5.373 RON estimat