Atribuită Cumpărare directă

PACHET: Coperti A4 – 3 buc. (Confectionate din grabolit, cu aripioare din panza rezistenta, serigrafiate) si Mapa de corespondenta - 1 buc. (Confectionata din grabolit, cu 8 compartimente). OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autoritatii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA25111431
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,95 RON
Valoare atribuită
194,95 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,95 RON

din 194,95 RON estimat