Atribuită Cumpărare directă

NrCrt Marfa UM CANT 1 Salam Vara Kg 1,04 2 Branza proaspata de vaci Kg 10 3 Muschi Tiganesc Extra 0,4 kg vid Kg 1,03 4 PULPA PORC FARA OS congelata Kg 3,8 5 UNT DE MASA 65% 200 gr Buc 2 6 Smantana 900 gr-20 % grasime Buc 7 7 Piept pui dezosat fara piele congelat Kg 23,1 8 Carnati de casa Kg 7,19 9 Costita fiarta si afumata fara os Kg 4,5

Număr anunț
DA25111697
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.074,80 RON
Valoare atribuită
1.074,80 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.074,80 RON

din 1.074,80 RON estimat