Atribuită Cumpărare directă

1 Detergent automat kg 200,00 4,53 2 Burete baie buc 60,00 1,53 3 Detartrant 1l buc 64,00 5,85 4 Mop bumbac 250g buc 51,00 3,77 5 Solutie gresie faianta 5l buc 10,00 24,47

Număr anunț
DA25120344
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.809,17 RON
Valoare atribuită
1.809,17 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.809,17 RON

din 1.809,17 RON estimat