Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine urmatoarele echipamente si accesorii pentru instalare sistem supraveghere video: r . Modul de transmisie/receptie, la distanta, CU PROTECTIE LA SUPRATENSIUNE 14 buc Sursa 5 A cu back-up 2 buc UPS "BRAUN GROUP" Brand cu AVR 1 buc Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii 1 buc Acumulator* 7 AH/12V, dim: 151x65x95mm, greutate ≈ 2kg 2 buc HDD WD Purple 1TB, 5400rpm, 64MB cache, SATA III Canal cablu 16X20 40 m Cablu FTP cat5E halogen-free 24AWG 150 m Pretul contine manopera de instalare. la Gradinita NR.1
- Număr anunț
- DA25112064
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 32235000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.077,31 RON
- Valoare atribuită
- 7.077,31 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.