Atribuită
Cumpărare directă
Gaze tehnice necesare activitatii curente a societatii - Oxigen tehnic 10,7 mc / butelie, Acetilena tehnica < 10 kg/but, Propan tehnic (9.5 kg). Chiria buteliilor - 0,45 lei/butelie/zi. Se va incheia un contract de furnizare gaze tehnice inclusiv chirie butelii.
- Număr anunț
- DA25134661
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111900-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.310,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.310,10 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.