Atribuită Cumpărare directă

I0D01 -Verificari tehnice W0H03 - folie securizare Inspectie tehnica buldoexcavator CATERPILLAR 434 F2 cu nr. de inmatriculare: DJ-02583, nr.programare: 116 97 733, in data 06.03.2020, ora: 12.30: 1 buc x 161.26RON. Referat nr.6124/21.02.2020 - Coloana Auto.

Număr anunț
DA25141797
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,26 RON
Valoare atribuită
161,26 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,26 RON

din 161,26 RON estimat