Atribuită
Cumpărare directă
d Agosti Composition (g/bottle): L-alfa-phosphatidylinositol........... 1,00 g Reconstitute the original freeze-dried vial by adding 1 vial with Sterile distilled water.........24,00 ml NOTE : Each vial is sufficient to supplement 470 ml of Listeria Selective Agar Base according to Ottavani and Agosti
- Număr anunț
- DA25107714
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.