Atribuită Cumpărare directă

Pachetul Contine: 1. Electrovana 2" FII (PGV201B) - 5 buc x 257.5038 RON + TVA/buc 2. Solenoid 9V Hunter (458200) - 5 buc x 62.7933 RON + TVA/buc 3. Programator Rain Bird WPX1 zona, 9V (WPX1) - 5 buc x 325.00 RON + TVA/buc 4. Baterie alcalina 9V (BAT) - 10 buc x 6.7731 RON + TVA/buc Total Pachet: 3294.22 RON + TVA

Număr anunț
DA25123093
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294,22 RON
Valoare atribuită
3.294,22 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294,22 RON

din 3.294,22 RON estimat