Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IG. ROZ 40/bax 2strat buc 5.00 X 16.89 RON fara TVA / buc 2 MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat B bax 1.00 X 40.37 RON fara TVA / bax 3 MSV MONOROLA MEGA 2/set 2str set 4.00 X 13.51 RON fara TVA / set 4 FORTINO MANUSI NITRIL BLUE M 100/set cut 2.00 X 16.50 RON fara TVA / cut 5 MSV BURETE CANELAT COLOR 2/set set 10.00 X 1.35 RON fara TVA / set 6 MSV MOP BUMBAC 250 g buc 9.00 X 4.33 RON fara TVA / buc 7 MSV SACI CU URECHI PARF 35L 20/SET 2R MARO set 6.00 X 2.80 RON fara TVA / set
- Număr anunț
- DA25152268
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281,13 RON
- Valoare atribuită
- 281,13 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.