Atribuită Cumpărare directă

MENTENANTA SISTEM DE SECURITATE LA O DISTANTA MAI MARE DE 20 KM FATA DE RM-VALCEA

Număr anunț
DA25120445
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 370 Ionesti (CUI 26297747)
Furnizor / câștigător
LIVTEC INDUSTRY S.R.L. (CUI 36413423)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat