Atribuită Cumpărare directă

panza flex 125 inox= 2, panza flex 125 n= 3 buc perei cupa = 2 buc, perie circulara pt bormasina=5 buc, panza flex lemn = 1 buc perie cupa 100= 2 buc, panza flex 125= 10 buc disc inox 125=20, disc inox 230= 20 buc disc inox 125=20, disc inox 230= 20 buc

Număr anunț
DA25136988
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,32 RON
Valoare atribuită
507,32 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,32 RON

din 507,32 RON estimat