Atribuită
Cumpărare directă
DANKE 05 EMAIL USC RAP MARO CIOCO 0.75L BUC 1,00 17,49 14,70 2,79 30 5001435 DANKE 03 EMAIL USC RAP NEGRU 0.75L BUC 3,00 17,49 44,09 8,38 40 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM BUC 2,00 5,19 8,72 1,66 50 5013722 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM BUC 2,00 3,25 5,46 1,04 60 5012255 DANKE! DILUANT 0.5L BUC 2,00 8,20 13,78 2,62 70 1049049 PERIE SARMA MANER LUNG 285MM LT06967 BUC 2,00 8,56 14,39 2,73 80 7004504 PERIE ROTATIVA SARMA 115MM LT06973 BUC 1,00 15,14 12,72 2,42 90 1028023 SET 32 BUC BITI INSURUBARE 2607017063 SET 1,00 39,90 33,53 6,37 100 1015909 ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X5X180 BUC 1,00 12,53 10,53 2,00
- Număr anunț
- DA25139346
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,92 RON
- Valoare atribuită
- 157,92 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.