Atribuită Cumpărare directă

Kemot UPS centrale termice SINUS PUR URZ3407, 1200W, 12V

Număr anunț
DA25126911
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE LUCACIU" SISESTI (CUI 24922903)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.469,66 RON
Valoare atribuită
7.469,66 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.469,66 RON

din 7.469,66 RON estimat