Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE 1*30 OUA 0.42 60 CAROLI SUNCA PUI 26 9.07 PULPE PUI INF 5.77 53.025 1KG ZAHAR 2.38 20 500G BANEASA GRIS 2.81 20

Număr anunț
DA25150411
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,75 RON
Valoare atribuită
670,75 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,75 RON

din 670,75 RON estimat