Atribuită Cumpărare directă

Mastile chirurgicale sunt de unica folosinta se prind cu elastic/legaturi dupa ureche.Mastile au 3 straturi, permit o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare. Garanteaza o protectie sporita impotriva microbilor si bacteriilor. Masca 3 pliuri nesterila, unica folosinta, neiritanta, fara latex, fara fibra de sticla, igienice, moi si adaptabile la forma fetei. Se poate prinde cu elastic. Ambalare : 50 buc/cut.

Număr anunț
DA25162183
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat