Atribuită Cumpărare directă

Dorim achiziționarea pachetului de legislatie cu actualizare zilnica prin internet pentru o perioadă de 12 luni. Toate modulele incluse.

Număr anunț
DA25142120
Autoritate contractantă
COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
Furnizor / câștigător
ETO LEGIS SRL (CUI 22530024)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat