Atribuită Cumpărare directă

Pasta fina pentru eliminarea depunerilor de grasime-12 buc pahare uf-10 set Hartie igienica natur 40ml 1 strat-384 buc saci menaj 120l 10buc/set-20 set Clorom 200buc/cutie-20 cutii

Număr anunț
DA25134229
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078,80 RON
Valoare atribuită
1.078,80 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.078,80 RON

din 1.078,80 RON estimat