Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse: 1) Ventilator perete Vents OVK 2E 200, D 200 mm, 55 W, 2300 RPM, 860 mc/h = 1buc, 2) Glet Ceresit CT 126, pe baza de ipsos, interior, 20 kg = 5buc, 3) Mortar tinci pentru tencuieli si reparatii, Adeplast, gri, interior / exterior, 25 kg = 2buc, 4) Priza dubla Legrand Cariva 693962, incastrata, rama inclusa, contact de protectie, alba = 4buc, 5) Mixer spirala pentru materiale de constructii, Holzer 553, 8 cm = 2buc, 6) Gletiera inox, Holzer 350, 27 x 13 cm = 2buc, 7) Spaclu inox pentru razuit, Lumytools LT 05952, cu maner filetat, 100 mm = 2buc
- Număr anunț
- DA25146847
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 42520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622,21 RON
- Valoare atribuită
- 622,21 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.