Atribuită
Cumpărare directă
10 8015995 CONSOLA GALERIE DUBLA 16MM INOX SET 2,00 19,62 32,97 6,27 20 8008757 BARA 300CM INOX BUC 4,00 32,99 110,89 21,07 30 8008766 INELE CU CLEMA INOX 10BUC/SET SET 4,00 16,26 54,66 10,38 40 8017725 PERDEA VOAL 001 ALB M 10,00 17,99 151,18 28,72 50 7054035 PUNGA BIODECK TIP MAIEU DDM 56X60 BUC 1,00 1,50 1,26 0,24 60 3019403 DOZATOR SAPUN PLASTIC SILVER 280ML SD28S BUC 4,00 40,00 134,45 25,55 70 3019402 DOZATOR SAPUN PLASTIC ALB 280ML SD28 BUC 7,00 36,00 211,76 40,24 80 3004654 SUPORT HIRTIE CU BUTON CROMAT 9138 BUC 3,00 14,93 37,64 7,15 90 8047478 SCAUN CLASS LEMN BUC 30,00 79,90 2.014,29 382,71 100 4012083 PLINTA PARCH.CANAL 10456-8699 WENGE DESC BUC 36,00 15,20 459,83 87,37 110 4012087 COLT INTERIOR PLINTA 10456 22715P4-8699V SET 2,00 8,29 13,93 2,65 120 4012091 COLT EXTERIOR PLINTA 10456 22716P2-8699V SET 1,00 4,80 4,03 0,77 130 4012099 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-P5-8699V SET 2,00 8,90 14,96 2,84
- Număr anunț
- DA25161885
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Plastice (CUI 12904121)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.241,85 RON
- Valoare atribuită
- 3.241,85 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.