Atribuită Cumpărare directă

Punga Urinara Adulti 2000ml sterila cu Evacuare INITIEREA PE SICAP TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25157585
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.635 RON
Valoare atribuită
5.635 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.635 RON

din 5.635 RON estimat