Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 250 G7, Intel Core i3-7020U, 15.6inch, RAM 8GB, SSD 256GB, nVidia GeForce MX110 2GB, Free DOS, Dark Ash Silver

Număr anunț
DA25132030
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,83 RON
Valoare atribuită
1.679,83 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,83 RON

din 1.679,83 RON estimat