Atribuită Cumpărare directă

manusi protectie antichimica nepudrata din cauciuc nitrilic ambidextra. grosime 0,20 mm , rezistenta mecanica superioara , certificata pentru utilizare in mai multe domenii de activitate. 50 buc / cutie

Număr anunț
DA25133533
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,98 RON
Valoare atribuită
478,98 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,98 RON

din 478,98 RON estimat