Atribuită Cumpărare directă

Circuit anestezie copil. Datorita modului de ambalare se comanda doar in multiplu de 25.

Număr anunț
DA25138390
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
33171100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat