Atribuită
Cumpărare directă
Tavita renala fabricata din celuloza 100%. Impermeabilitate mai mare de 24h pentru apa, sange, urina, suc gastric. Usor de manevrat, recipentul este astfel modelat incat poate fi plasat usor langa corpul pacientului, adesea la inaltimea pieptului. Tavita renala este ideala si pentru primirea bandajelor imbibate sau a deseurilor medicale. Ambalaj: 300 bucati / cutie.
- Număr anunț
- DA25172541
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33198000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.