Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile vor consta in : Reparaţii tencuieli interioare, înlocuire placaje de faianţă, înlocuire placaje de gresie, montare mochetă.

Număr anunț
DA25122401
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
RENO ALL & CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22782366)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.270,66 RON
Valoare atribuită
42.270,66 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.270,66 RON

din 42.270,66 RON estimat