Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant maini, fl x 500 ml cu pompa dozatoare, ambalajul original de la producator, termen de valabilitate al produsului - cel putin 2/3 din termenul total de valabilitate, conform oferta.

Număr anunț
DA25139072
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143,20 RON
Valoare atribuită
1.143,20 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.143,20 RON

din 1.143,20 RON estimat