Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 320G ZUZU IAU NA BAU 1+1 2% MC SALAM BANATEAN PIEPT DE PUI DEZ. CUMSECADE PG CEAFA DE PORC F OS VACCUM UE MERE GOLDEN ITALIA 150G CROCO CRACKERS SUSAN 2L ZIZIN APA PLATA

Număr anunț
DA25136211
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15881000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,90 RON
Valoare atribuită
755,90 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,90 RON

din 755,90 RON estimat