Atribuită Cumpărare directă

Ulei motor Ford formula F 5W30 Filtru ulei Buson baie ulei cu garnitura 1013938 Filtru aer Filtru polen OE Bujie incandescenta Set placute frana 1763678 Set sistem franare spate Tambur frana spate

Număr anunț
DA25163354
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI 15034095)
Furnizor / câștigător
ATI MOTORS HOLDING SRL (CUI 15903511)
Cod CPV
50118100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.745,37 RON
Valoare atribuită
3.745,37 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.745,37 RON

din 3.745,37 RON estimat