Atribuită Cumpărare directă

Masti de anestezie pentru adulti nr. 4 transparente. Prezinta balonas gonflabil, reglabil in functie de necesar. Ambalate individual steril. Prezinta cod al culorilor. Produs conform standardelor de calitate ISO 9001, ISO 13485 SI au marcaj CE

Număr anunț
DA25148352
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,80 RON
Valoare atribuită
131,80 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,80 RON

din 131,80 RON estimat