Atribuită Cumpărare directă

1. Geantă documente • Geantă documente cu fermoar și cu bretea reglabilă, Poliester 600D • Dimensiune : 370x290x90mm sau similar pentru laptop 5,6 • Greutatea produsului individual : min 250g • Culori disponibile : negru • Prețul va include și personalizarea produsului 2. Pix Schneider K7 sau similar • Corp din plastic • Clema și butonul sunt metalice • Cu pasta , gel sau cerneala • Rezerva mare • Prețul include și personalizarea produsului 3. Suport curs 60 pagini /120 pagini • Format A4 • Print față – verso color (4+0) • Copertă spate carton negru : 230gr/mp • Prindere spiră plastic • Continut transmis de Beneficiar 4. Agenda nedatată • Dimensiune : 14x20,5cm • Nr file :min 192 • Hârtie offset : 70 gr • Copertă buretată • Prețul include și personalizarea produsului

Număr anunț
DA25156203
Autoritate contractantă
ROMPAN PATRONATUL ROMAN DIN INDUSTRIA DE MORARIT PANIFICATIE SI PRODUSE FAINOASE (CUI 4033817)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.737,56 RON
Valoare atribuită
21.737,56 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.737,56 RON

din 21.737,56 RON estimat