Atribuită
Cumpărare directă
1 CAPSATOR S170 BUC 1 25.21 25.21 4.79 2 SPIRAL BUC 1 3.36 3.36 0.64 3 SPIRAL METAL BUC 1 5.88 5.88 1.12 4 STERGATOR AUTO BUC 2 37.82 75.63 14.37 5 SANYTOL DEZINFECTANT GEL BUC 17 12.61 214.29 40.71 6 PIX MEGAPOLIS BUC 1 3.36 3.36 0.64 7 ROLLER BIC BUC 1 5.04 5.04 0.96 8 PIX CELLO BUC 1 6.72 6.72
- Număr anunț
- DA25137216
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24726729)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,50 RON
- Valoare atribuită
- 339,50 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.