Atribuită Cumpărare directă

PACHET LACTATE HOCHL.CASC.MASTER CH.CCA OLYMPUS TELEMEA VACA 2KG SOLOM.BRANZA GRASA VACI SOLOMONESCU UNT 65% 200G DANONE CASA B.SMANTANA12%

Număr anunț
DA25167532
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,38 RON
Valoare atribuită
111,38 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,38 RON

din 111,38 RON estimat