Atribuită Cumpărare directă

Limitatoare de viteza cu înal?imea 45mm pentru încetinirea vitezei de pâna la 25 km/h. Acesta este folosit în apropierea ?colilor, gradini?elor, în parcarile centrelor comerciale, benzinarii ?i în toate zonele unde se dore?te limitarea vitezei. Intra 2 buca?i la metru liniar. Este realizat din cauciuc, culori alternative, galben-negru ?i are sistemele de prindere în asfalt incluse. Dimensiuni (lung. x la?. x înal?.) 500 x 300 x 45 mm Material Cauciuc Greutate 6,00 Kg Dibluri Ø 10x18 mm; Capac pentru limitatoare de viteza cu înal?imea 45mm pentru încetinirea vitezei de pâna la 25 km/h. Acesta este folosit în apropierea ?colilor, gradini?elor, în parcarile centrelor comerciale, benzinarii ?i în toate zonele unde se dore?te limitarea vitezei. Este realizat din cauciuc ?i are sistemele de prindere în asfalt incluse. Dimensiuni (lung. x la?. x înal?.) 200 x 300 x 45 mm Material Cauciuc Greutate 1,50 Kg Dibluri Ø 10x18 mm

Număr anunț
DA25167515
Autoritate contractantă
Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
38571000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.086,10 RON
Valoare atribuită
4.086,10 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.086,10 RON

din 4.086,10 RON estimat