Atribuită Cumpărare directă

Lubrifiant Multifunctional WD-40 450ml 30237 Smart - 2bc, 23.5300lei; Vaselina 0.4 Kg - 24bc, 7.7308lei; Vaselina Spray Eco 400 ml - 12bc, 18.0675

Număr anunț
DA25160017
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
24951100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,41 RON
Valoare atribuită
449,41 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,41 RON

din 449,41 RON estimat