Atribuită
Cumpărare directă
-Mape arhivare cu șnur, pentru păstrarea documentelor A4, confecționate ca un dosar plic cu clape din carton legatorie de 1.5 mm, caserate cu pânză pe cotor pentru rezistență sporită în timp, se închid cu șnur de legare, mărimea cotorului de 9 cm cu cotor rigid, pot fi păstrate documente până la dimensiunile 235 mm x 315 mm, dimensiuni mape: L 240 mm x h 320 mm., prevăzute cu liniatură pentru inscripționare și marcare. • Cutii arhivare: asamblare automată, rapid și fără efort, datorită sistemului inteligent de pliere a pereților, fără a necesita alte operațiuni suplimentare (capsare), pentru documente A4 și dosare A4, dimensiuni ideale pentru etajere și rafturi de arhivă, cutia putând fi poziționată vertical sau orizontal, cutia de arhivare este fabricată din carton ondulat, dimensiuni: h 255 mm x L 335 mm, lățimea cotorului este de 110 mm., pentru o utilizare eficientă și comodă, cutia de arhivare este prevăzută cu perforație pe cotor (atât pe verticală, cât și pe orizontală) și liniatură pentru inscripționare și marcare. •Coperți arhivare din carton legătorie 1.5 mm.; față: format A4, cotor cu pânză la dimensiunea de 5,5 cm; spate: fără pânză, format A4 și conform formularului de propunere tehnica si financiara transmis pe mail in 26.02.2020 ora 11:50AM inregistrat la sediul autorității contractante sub nr. 4888/26.02.2020
- Număr anunț
- DA25138183
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
- Cod CPV
- 30193700-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.640 RON
- Valoare atribuită
- 2.640 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.