Atribuită Cumpărare directă

IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 4BUC-10.26LEI/BUC WIPE OUT CLOR 2L 5BUC-2.85LEI/BUC MADERO/EPACK LAV.MICR.UNI 1BUC-8.06LEI/BUC OTI LAVETA MICROFIBRA STI 5BUC-1.90LEI/BUC FINO SACI MENAJ 160L 10BUC 4BUC-10.18LEI/BUC

Număr anunț
DA25172656
Autoritate contractantă
Liceul Agricol Poarta Alba (CUI 4300663)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,57 RON
Valoare atribuită
113,57 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,57 RON

din 113,57 RON estimat