Atribuită Cumpărare directă

SERVICII EXPLOATARI FORESTIERE, TRANSPORT MATERIAL LEMNOS PE DISTANTE INTRE 5-15 KM.

Număr anunț
DA25143758
Autoritate contractantă
COMUNA FITIONESTI (CUI 4447193)
Furnizor / câștigător
GUGMAR FOREST SRL (CUI 31900673)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.802 RON
Valoare atribuită
74.802 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.802 RON

din 74.802 RON estimat