Atribuită
Cumpărare directă
ANCORA DE PANA CAPRIOR 33X33X210 BUC 80,00; SURUB PT PAL/LEMN CAP INECAT 5X100ZG PZ2 BUC 700; VINCLU IMBINARE 70X70X56X2 BUC 50; SURUBURI RIG. RIDURIT 55MM (500BC) CUT 1,00; SD SURUB PAL /LEMN CAP INECAT 5X80ZG PZ2 BUC 200; SD SURUB GIPS CART 4,2X70 NG FILET RAPID BUC 1.000; BCA MACON 600X150X250 (LXGXH) M3 16,20
- Număr anunț
- DA25158049
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.905,49 RON
- Valoare atribuită
- 5.905,49 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.