Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII CAZARE in perioada 30 aprilie - 3 mai 2020 - Taxa de servicii cazare: 1285,71 lei/camera, la care se adauga TVA 5% -Detalii suplimentare: http://www.atctraining.ro/ sau la numarul de telefon 031-4250704, e-mail: office@atctraining.ro Pentru Liceul Tehnologic Special Gheorghe Atanasiu Onaca Corina, Sandu Angelica, Oprisor Stela, Apostol Madalin
- Număr anunț
- DA25170384
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
- Furnizor / câștigător
- ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.857,13 RON
- Valoare atribuită
- 3.857,13 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.