Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la echipamentul de personalizare carduri SCP 5600 seria M10299, din locatia DGP-CNUPPE, Calea Floreasca, nr. 202, Bucuresti. Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS13256 si se vor efectua probe, in vederea functionarii corespunzatoare a echipamentului. Piesele necesare pentru efectuarea reparatiei se vor pune la dispozitie de catre achizitor.
- Număr anunț
- DA25149017
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 71340000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.881,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.881,20 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.