Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI BUC 12 8.4033 DIBLU RIGIPS BUC 15 0.252 AUTOFILETANT 4*75 BUC 250 0.126 AUTOFILETANT 3.5*45 BUC 500 0.042 BANDA HARTIE BUC 2 6.555 TRAFALET BUC 4 18.0275 TRAFALET+GRATR BUC 1 11.76 GRATAR BUC 1 2.77 SACI GUNOI 240L BUC 15 14.1173 SACI GUNOI 60L BUC 30 7.563 BANDA 45 BUC 1 9.58 LAVABILA 15L BUC 1 205.88 FOLIE PROTECTIE BUC 1 7.31 GRESIE MP 105.48 29.727 MAPEI T-R BUC 22 25.21 DRISCA BUC 1 11.34 MISTRIE BUC 1 23.53 DISC 125 BUC 2 23.615 KIT 141 BUC 5 31.512 MASINA DE TAIAT GRESIE BUC 1 420.17 PASLA ML 2 14.96 TUB LED 36W BUC. 4 12.52 BATERIE 9V BUC 1 7.31 CORP LED BUC 2 64.16 SAPA AUTONIVELANATA SAC 22 36.975 MIXER DE MORTAR BUC 2 11.765 GALEATA 20 L BUC 2 8.235 KEDER ALB ML 50 3.7816
- Număr anunț
- DA25175049
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.526,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.526,50 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.