Atribuită Cumpărare directă

Pulpe pasare dezosate la tavita/kg

Număr anunț
DA25147492
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI 13313735)
Cod CPV
15112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,79 RON
Valoare atribuită
335,79 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,79 RON

din 335,79 RON estimat