Atribuită Cumpărare directă

producator:ROMPHARM COMPANY SRL dci:SEVOFLURANUM tva:9%

Număr anunț
DA25165372
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.195,08 RON
Valoare atribuită
1.195,08 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.195,08 RON

din 1.195,08 RON estimat