Atribuită Cumpărare directă

Banda avertizoare apa cu fir. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;

Număr anunț
DA25172332
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
ARIX IMP-EX SRL (CUI 5627800)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat