Atribuită
Cumpărare directă
ulei amestec Husqvarna 1,0l = 13x38 -ulei motor 4TB&S-0,6l SAE 30 = 12x23 -ulei hidraulic H46 = 150lx8 -ulei transmisie T90 = 8x10 -vasilina RUL 50-4,0kg. = 1x70 -tub cu vasilina 225gr. = 4x23 -cap trimmy T45-M12X =2x180 -panza circulara 22T-1” =2x130 -fir trimmy 3,0mmx169m = 8x160 -pila rotunda 5,5mm = 1x7 -lavete = 130x1,5
- Număr anunț
- DA25172523
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 09221100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.625,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.625,25 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.